www.ferospoj.cz :: Sklo plastové oboustranné kryté PE fólií, HOBBYGLASS 4 mm (28.02.2020 - 09:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sklo plastové oboustranné kryté PE fólií, HOBBYGLASS 4 mm

Sklo plastové oboustranné kryté PE fólií, HOBBYGLASS 4 mm

Sklo plastové oboustranně kryté PE fólií, HOBBYGLASS 4 mm je univerzální plastové sklo o tloušťce 4 mm, které je vyrobené z polystyrolu. Disponuje pevností v tahu asi 10 krát vyšší než je tomu u stejně silného skla klasického. Plexisklo Guttagliss Hobyglass snadno zpracuje i využije jak začátečník, tak zkušený kutil. Toto plexisklo se vyznačuje velmi vysokou propustností světla (až 93%). Polystyrol poskytuje tomuto plastovému sklu vysokou odolnost. V případě poškození skla nevznikají střepy. Plastové sklo je učeno především k vnitřnímu užití, například pro potřeby modelářství, zasklívání nábytku. Plexisklo disponuje ochrannou fólii, která slouží jako ochranná a separační vrstva. Hobbyglass sklo není vhodný pro použití v teplotách pod +5°C.

Prodej plexiskla HOBBYGLASS 4 mm je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sklo plastové oboustranné kryté PE fólií, HOBBYGLASS 4 mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!