www.ferospoj.cz :: Skleník VITAVIA IDA polykarbonátový tl.4 mm, zelený, LanitPlast (24.02.2020 - 11:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník VITAVIA IDA polykarbonátový tl.4 mm, zelený, LanitPlast

Skleník VITAVIA IDA polykarbonátový tl.4 mm, zelený, LanitPlast

Zahradní polykarbonátový skleník s názvem VITAVIA IDA, opláštěný polykarbonátem špičkové kvality s UV ochranou od firmy LanitPlast. Skleník IDA je díky jeho konstrukci ( nemá zadní stěnu ) přímo určený pro instalaci na stěnu. Viz. výše naleznete mnoho rozměrových variant skleníku IDA.
Jedná se tedy o další skleník světové kvality od firmy LanitPlast. Ucelený katalog zahradních skleníků z naší nabídky naleznete ZDE.

Polykarbonátový skleník od firmy LanitPlast, který již možná znáte pod názvem VITAVIA IDA, řadíme do kategorie "PREMIUM" ( přémiová kvalita za rozumnou cenu ). Veškeré tyto skleníky jsou z části vyráběné společností Vitavia Gardening LTD ve Velké Británii ( pouze AL konstrukce )  a zde v České republice je ke skleníku přidáno jeho polykarbonátové opláštění od firmy LanitPlast.

Zahradní skleník IDA je vyroben z eloxovaných hliníkových profilů a jako jeho prosklení se používá dutinkového-komůrkového polykarbonátu o síle 4mm ( v naší nabídce naleznete také skleník IDA se 6 mm polykarbonátovým prosklením ), který do ČR dováží firma LanitPlast. Střešní okna jsou ve všech případech zaskleny 4mm dutinkovým polykarbonátem. Komůrkové desky jsou do AL konstrukce ukotveny pomocí ocelových spon.
Jedná se o vysoce kvalitní polykarbonátové desky s UV fitrem ( nekřehnou, nežloutnou ), které nesou název Marlon nebo Sunlite ( Marlon - Velká Británie, Sunlite - Německo ). Hovoříme zde tedy o velice malém procentu zahradních skleníků na českém trhu, které jsou opravdu prokazatelně osazené vysoce kvalitním dutinkovým polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací.

Díky použitým materiálům při výrobě skleníku IDA je na celou rozměrovou řadu skleníků poskytována záruka ve výši 10ti let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím a záruka 15 let na AL konstrukci

Skleník zahradní Vitavia IDA je dodáván, jak je u firmy Lanitplast zvykem, jako stavebnice zabalená v papírovém nevratném kartónu. Samozřejmostí je podrobný montážní návod v českém jazyce. Skleník doporučujeme kvůli jeho velikosti a množství dílů stavět alespoň ve dvou lidech.

POZOR ! Polykarbonátový skleník LanitGarden IDA je možné postavit na pevnou podezdívku ( betonová, zděná ) nebo na základnu z pozinkovaného plechu ( není součástí balení ) . V případě, že se rozhodnete pro podezdívku betonovou či zděnou, s její realizací vyčkejte a postavte jí až po zakoupení Vámi zvoleného typu skleníku a po montáži jeho základny. Uváděné rozměry zahradního skleníku jsou maximální vnější rozměry a tudíž nemohou být použity pro vyměření stavby podezdívky. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník VITAVIA IDA polykarbonátový tl.4 mm, zelený, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!