www.ferospoj.cz :: Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze PLUS , LanitPlast (25.02.2020 - 14:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze PLUS , LanitPlast

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze PLUS , LanitPlast

Zahradní skleník z názvem PLUGIN 6 ,verze Plus od firmy LanitPlast. Kvalitní a vysoce odolný skleník osazený dutinkovým polykarbonátem špičkové kvality.
Skleníky zahradní Lanitgarden s názvem PLUGIN jsou zařazeny do skupiny HOBBY skleníků, určené pro zahrádkáře nebo malé domácí pěstitele.

Skleník Plugin 6, stejně jako Plugin 8, je z části vyrobený v renomované společnosti z Velké Británie ( hliníková konstrukce ) a zde v České Republice je ke skleníku doplněno pouze polykarbonátové prosklení.

Polykarbonátový skleník Plugin je vyroben z hliníkových profilů o síle 1 mm a jako jeho prosklení se používá kvalitních tepelně - izolačních komůrkových desek o síle 4mm.
Jedná se o vysoce kvalitní polykarbonátové desky opatřené UV filtrem ( nekřehnou, nežloutnou ), které jsou dovážené do ČR již zniňovanou firmou LanitPlast. Komůrkové desky nesou název Marlon nebo Sunlite ( Marlon - Velká Británie, Sunlite - Německo ). Jedná se tedy o jedny z mála zahradních skleníků na českém trhu, které jsou opravdu prokazatelně osazené vysoce kvalitním dutinkovým polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací
Z těchto výše uvedených důvodů je na polykarbonátové desky poskytována záruka ve výši 10 let ( na nerozbitnost krupobitím ). 

Dutinkový polykarbonát je u tohoto typu skleníku zasunut do AL profilů, což v důsledku výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně došlo i k vyšší odolnosti zahradního skleníku vůči sněhovému zatížení či nárazovému větru.

Skleník polykarbonátový PLUGIN 6 je dodáván jako stavebnice včetně podrobného montážního návodu v českém jazyce ( doporučujeme stavět minimálně ve dvou lidech ). 
Základní montážní postupy stavby skleníku můžete shlédnout na videu níže : 

POZOR ! Skleník Plugin verze Plus je možné postavit na pevnou podezdívku ( betonová, zděná ), vyčkejte však s její výstavbou do chvíle, než Vámi zvolený skleník skutečně zakoupíte. Uváděné rozměry skleníku jsou maximální vnější rozměry a tudíž nemohou být použity pro vyměření stavby podezdívky.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník polykarbonátový PLUGIN 6, verze PLUS , LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!