www.ferospoj.cz :: Rýč rovný ocelový - plast NEO tools (06.06.2020 - 12:18)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rýč rovný ocelový - plast NEO tools

Rýč rovný ocelový - plast NEO tools

Rovný rýč ocelový NEO tools je vyroben z kalené oceli. Rýč disponuje plastovou rukojetí ve tvaru D. Jedná se o rovný zahradní rýč NEO tools, který je vhodný k zahradnickým i stavebním pracím. Na tento rýč poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej rovných rýčů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rýč rovný ocelový - plast NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!