www.ferospoj.cz :: Rýč rovný, dřevěná násada VERTO (06.06.2020 - 11:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rýč rovný, dřevěná násada VERTO

Rýč rovný, dřevěná násada VERTO

Rýč rovný, Verto je vyroben z vysoce kvalitní kalené oceli se speciální vroubkovanou hranou pro snadné kopání v kořenové, nebo skalnaté zemi. Rukojeť je vyrobena z masivního dřeva, zakončená plastovou rukojetí, která zapadá pevně do ruky, což zvyšuje pohodlí při používání nástroje. Rýč rovný je navíc opatřen kovovou výztuží v místě nejvíce ohroženém poškozením - spojení hřídele s hlavou. Určeno zejména pro zahradní či stavební práce.

Prodej rovných rýčů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rýč rovný, dřevěná násada VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!