www.ferospoj.cz :: Plotovky dřevoplastové (WPC) PILWOOD, s rovnou hlavou, různé barvy (24.02.2020 - 00:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Plotovky dřevoplastové (WPC) PILWOOD, s rovnou hlavou, různé barvy

Plotovky dřevoplastové (WPC) PILWOOD, s rovnou hlavou, různé barvy

Dřevoplastové plotovky PILWOOD v originálním designu z materiálu WPC v pěti barevných provedeních (antracit, červenohnědá, hnědá, písková a šedá). Materiál WPC (wood plastic components) je tvořen z dřevitých vláken (60%) a z 40% jej tvoří zdravotně nezávadný polymer HDPE. Ve výsledku tak vzniká odolný, trvanlivý a bezúdržbový materiál, odolávájící vnějším vlivům ( déšt, vlhko, sluneční záření, vítr, mráz atd.) i teplotním výkyvům.

Plotovky WPC s dřevěným dekorem není potřeba natírat ani jiným způsobem udržovat, odolávají vnějším vlivům, škůdcům a jsou stálobarevné. Mají plný probarevný profil. Každá strana plotovky má odlišnou texturu, je tedy potřeba věnovat pozornost jejich montáži. Dřevoplastové plotovky PILWOOD jsou vyráběny ve dvou rozměrech (120x11 mm a 90x15 mm) a různých výškách.
Pro montáž plotovek vodorovně jsou vhodné příchytky "L" velké, které naleznete na produktové kartě zde v kombinaci s vratovými šrouby a samojistnými maticemi. Pro vodorovnou montáž plotovek jsou vhodné plotovky v délce max. 1500 mm, vyšší plotovky je nutné opatřit uprostřed oporou.
Pro montáž plotovek svisle k příčníkům doporučujeme samovrtné šrouby TEX, další možností jsou vratové šrouby nebo lze plotovky přinýtovat (v našem sortimentu naleznete i nýty v barevném provedení). Při montáži plotovek je potřeba mezi jednotlivými latěmi ponechat mezeru nejméně 5 mm z důvodu tepelné roztažnosti materiálu. Maximální přesah plotovek od podélných nosníků je 150 mm zespodu i zhora. U vyšších plotovek (nad 120 mm) je doporučeno pooužít tři podélné nosníky.
K plotovkám z WPC také nabízíme příčníky ve stejném barevném provedení (zde) a aby byl Váš plot celý ve stejném deisgnu, naleznete v naší nabídce také univerzální branky (zde), s barvou rámu, která odpovídá barvě plotovky. Dřevoplastové plotovky nejsou vhodné jen na stavbu plotu, ale i na jiné zahradní či firemní projekty. Nakupujete kvalitní český výrobek s garancí životnosti > 25 let.

V případě Vašeho zájmu Vám umíme odeslat vzorky jednotlivých plotovek

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Plotovky dřevoplastové (WPC) PILWOOD, s rovnou hlavou, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!