www.ferospoj.cz :: Otvírač dřevěných beden "páčidlo", Topex (06.06.2020 - 12:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Otvírač dřevěných beden "páčidlo", Topex

Otvírač dřevěných beden

Otvírač dřevěných beden je pomocný pracovní nástroj z kvalitní nástrojové oceli od výrobce TOPEX určený pro rozebírání navzájem spojených částí. Jeden konec páčidla je zploštělý a druhý je zahnutý v úhlu 100° a opatřený štěrbinou, která slouží pro vytahování hřebíků. Páčidlo se využívá pro některé demoliční práce např. vytrhávání prken, oddělování jednotlivých konstrukčních prvků (např. cihel), či k drcení měkčích předmětů. Může také slouži k nadzdvihování těžkých předmětů.

Prodej páčidel je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Otvírač dřevěných beden "páčidlo", Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!