www.ferospoj.cz :: Obrubník běžný v cívce, LanitPlast (21.10.2019 - 00:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Obrubník běžný v cívce, LanitPlast

Obrubník běžný v cívce, LanitPlast

Běžný obrubník v cívce LanitPlast je plastový zahradní obrubník. Obrubník GARDEN DIAMOND je vyroben z polyetylenu (MDPE) a díky příměsi je chráněn vůči UV záření a nízkým teplotám v zimě (nepraská). Je vhodný k oddělení trávníků nebo záhonů od ostatních ploch (štěrk, chodníky, zatravňovací tvárnice, záhony mezi sebou apod.) a k vyznačení uliček ve skleníku. Při použití různých spojek je možné obrubníky spojovat, vytvářet pravoúhlé záhony a spoje ve tvaru T. Jednoduše je lze také předělat na zavlažovací obrubník. S instalací Vám pomůže videonávod níže.

Prodej běžných obrubníků v cívce LanitPlast je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Obrubník běžný v cívce, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!