www.ferospoj.cz :: Násada krumpáčová, Topex (06.06.2020 - 12:02)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Násada krumpáčová, Topex

Násada krumpáčová, Topex

Násada krumpáčová, Topex je vyrobena z kvalitního dřeva. Násada disponuje délkou 900 mm a má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která zajišťuje pohodlné padnutí do ruky. Násada krumpáčová Topex slouží jako příslušenství pro krumpáče. Díky odolnému a pevnému provedení je zaručena dlouhá životnost násady.

Prodej násad pro krumpáče je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Násada krumpáčová, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!