www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká, DIN 439B, žárový zinek TZN (03.06.2020 - 20:02)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, žárový zinek TZN

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, žárový zinek TZN

Šestihranná nízká matice je normovaná matice podle DIN 439B o pevnosti 4. Je vyrobena z žárově pozinkované oceli pro vysokou odolnost vůči korozi. Matice má nízké šestihranné tělo a vnitřní metrický závit. Používá se pro speciální projekty, kde je zapotřebí co nejnižší tělo matice a není potřeba vysoká pevnost. Nízké matice nabízíme v průměrech od M8 po M30.

Prodej nízké šestihranné matice, DIN 439B, žárový zinek TZN je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká, DIN 439B, žárový zinek TZN naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!