www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká, DIN 439B, mosazná (03.06.2020 - 22:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, mosazná

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, mosazná

Šestihranná nízká matice je normovaná matice podle DIN 439B. Je vyrobena z mosazi pro vysokou odolnost vůči korozi a otěru. Mosaz také plní požadavky na zajímavý design. Matice má nízké šestihranné tělo a vnitřní metrický závit. Používá se pro speciální projekty, kde je kladen důraz na vzhled spoje. Nízké mosazné matice nabízíme v průměrech od M3 po M20.

Prodej mosazné nízké šestihranné matice, DIN 439B je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká, DIN 439B, mosazná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!