www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká, DIN 439B, levý závit, nerez A4 (03.06.2020 - 19:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, levý závit, nerez A4

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, levý závit, nerez A4

Nerezové matice šestihranné nízké, levý závit, bez povrchové úpravy, nerez A4. Nízké matice splňují technickou normu DIN 439B. Šestihranné matice s levým metrickým závitem jsou využívány k realizaci demontovatelných šroubových spojů, kde je minimální prostor k jejich montáži.  

Prodej nerezových šestihranných nízkách matic je realizován ve variantách s průměrem závitu M12 a M24. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká, DIN 439B, levý závit, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!