www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká, DIN 439B, jemný levý závit, pozinkovaná (26.02.2020 - 07:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, jemný levý závit, pozinkovaná

Matice šestihranná nízká, DIN 439B, jemný levý závit, pozinkovaná

Matice šestihranná nízká s jemným levým závitem je vyrobená z pevné a kvalitní oceli a galvanicky pozinkovaná. Nízké šestihranné matice s jemným levým metrickým závitem jsou využívány k realizaci demontovatelných šroubových spojů, kde je minimální prostor k jejich montáži. Tyto matice vám nabízíme v průměrech závitu M8 až M42. Šestihranné matice splňují technickou normu DIN 439B.

Rozměrové varianty šestihranných nízkých matic, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše. Matice můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká, DIN 439B, jemný levý závit, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!