www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, pozinkovaná (03.06.2020 - 21:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, pozinkovaná

Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, pozinkovaná

Matice šestihranné nízké 17H, DIN 936, pozinkované, vyrobené z pevné a kvalitní oceli. Nízké matice s jemným metrickým závitem jsou využívány k realizaci demontovatelných šroubových spojů, kde je minimální prostor k jejich montáži. Tyto matice vám nabízíme v průměrech závitu M10 až M45. Šestihranné matice splňují technickou normu DIN 936.
Rozměrové varianty nízkých matic, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše. Matice můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!