www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, bez úpravy (03.06.2020 - 20:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, bez úpravy

Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, bez úpravy

Matice šestihranné nízké 17H, DIN 936, bez povrchové úpravy, vyrobené z pevné a kvalitní oceli. Nízké šestihranné matice s jemným metrickým závitem jsou využívány k realizaci demontovatelných šroubových spojů, kde je minimální prostor k jejich montáži. Tyto matice vám nabízíme v průměrech závitu M12 až M39. Šestihranné matice splňují technickou normu DIN 936.


Rozměrové varianty nízkých matic, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše. Matice můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná nízká 17H, DIN 936, jemný závit, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!