www.ferospoj.cz :: Lžíce zednická, nerezová (05.06.2020 - 07:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lžíce zednická, nerezová

Lžíce zednická, nerezová

Lžíce je mnohostranně použitelné zednické nářadí z kvalitní nerezové oceli. Lžíce má lichoběžníkový tvardřevěnnou rukojeť, která příjemně sedí v ruce a zvyšuje tak komfort při práci. Využití se svou pracovní plochou 200 x 140 mm najde například při nanášení a rozprostírání lepidel a malt.

Prodej nerezové zednické lžíce je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lžíce zednická, nerezová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!