www.ferospoj.cz :: Lopata s kovovou rukojetí, Verto (06.06.2020 - 13:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lopata s kovovou rukojetí, Verto

Lopata s kovovou rukojetí, Verto

Lopata s kovovou rukojetí, Verto s celkovou délkou 1300 mm je vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Rukojeť je z ocelových trubek, která je pokryta syntetickým materiálem pro lepší kontrolu úchytu. Díky ergonomickému tvaru rukojeti je zajištěno pohodlí při práci. Vhodná pro zahradnické a stavební práce.

Prodej lopat s kvovou rukojetí, Verto je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lopata s kovovou rukojetí, Verto naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!