www.ferospoj.cz :: Lopata na písek, NEO tools (06.06.2020 - 13:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lopata na písek, NEO tools

Lopata na písek, NEO tools

Lopata na písek, NEO tools je vyrobena z vysoce kvalitní kalené oceli. Násada z pevného kovu je potažena odolným plastem, což zajišťuje spolehlivé uchopení. Plastová rukojeť dobře sedí v dlani, co zvyšuje komfort při práci. Na trubce se nachází gumové obložení pro snadnější uchopení nářadí. Zárukou kvality a spolehlivosti produktu je certifikát TÜV Rheinland. Lopata na písek NEO tools je určena především k přehazování sypkých materiálů.

Prodej lopat na písek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lopata na písek, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!