www.ferospoj.cz :: Lišta krycí (29.05.2020 - 14:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lišta krycí

Lišta krycí

Krycí lišta je hliníková lišta pro připojení střešních nástaveb, stříšek, asfaltových střešních pásů a šindelů ke stěně. Lišta má šířku 60 mm a nabízíme ji ve dvou délkách - 1 metr a 2 metry. Pro upevnění je vhodné použít nerezové klempířské vruty s nerezovou podložkou

Prodej krycích lišt je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lišta krycí naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!