www.ferospoj.cz :: Květináč samozavlažovací COMBI (18.09.2019 - 03:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Květináč samozavlažovací COMBI

Květináč samozavlažovací COMBI

Samozavlažovací květináč z řady COMBI v různých barevných provedeních v moderním designu je skvělým doplňkem do Vaší domácnosti, zahradu nebo na terasu.
Díky samozavlažovacímu systému květináčů COMBI už nebudete muset svým květinám domlouvat zalévání u sousedky či známého, zavlažovací květináče se o Vaše květiny skvěle postarají.
Samozavlažovací květináče jsou vyrobeny z kvalitního plastu odolného nárazům či povětrnostním vlivům.  Květináče jsou tak vhodné pro vnitřní i venkonvní použití, odolávají mrazu, slunci i dešti.

Rostlina se vkládá přímo do květináče, ve kterém přijímá vodu, stejně jako ve volné přířodě, ze spodu kořenů. Když je rostlina správně zavlažena přebývající voda odtéká mimo kořeny tudýž nedochází k přelití květin a zahnívání.

Samozalvažovací květníky COMBI jsou vhodné pro pěstování květin doma, v restauracích, hotelích nebo například kancelářích.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Květináč samozavlažovací COMBI naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!