www.ferospoj.cz :: Kleště štípací X-Cut VDE, Knipex (06.06.2020 - 13:05)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště štípací X-Cut VDE, Knipex

Kleště štípací X-Cut VDE, Knipex

Kompaktní boční štípací kleště, Knipex. Vysoce kvalitní štípací boční kleště od výrobce Knipex s délkou 160 mm. Kleště  jsou vyrobeny z chromvanadiové ocele, jsou kované a kalené v oleji. Kleště mají průvlečný kloub, který zajišťuje maximální stabilitu i při nízké váze, kterou kleště mají. Optimálně přizpůsobený úhel břitů a převodového poměru pro nevjyšší řezný výkon i při vynaložení nepatrné síly.  Vhodné jsou také pro jemné dráty i vícedrátové kabely a pianový drát. 

Kleště X-Cut mají velkou šíři rozevření pro střihání silnějších kabelů, ale zároveň jsou velice přesné při štípání jemných i měděných drátů.
Kleště jsou tak vhodné pro různé řemeslné práce, konstruktéry i firemní nebo domácí dílnu při montáži, údržbě i výrobě.

Řezná hodnota
polotvrdý drát 3,8 mm

tvrdý drát

2,7 mm

strunový drát 2,2 mm
měkký drát 4,8 mm
měděný kabel, vícevodičový 12 mm

 

Prodej lehkých štípacích kleští je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště štípací X-Cut VDE, Knipex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!