www.ferospoj.cz :: Hřeb kroucený lakovaný (29.05.2020 - 14:53)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřeb kroucený lakovaný

Hřeb kroucený lakovaný

Lakovaný kroucený hřeb je ocelový hřeb pro uchycení hřebenáčů. Je vyrobený z pozinkované oceli, která je dále nalakována barvou (černá/červená/hnědá). Součástí hřebu je pryžová podložka, která zajistí dobré dosednutí a fixaci hřebenáče. Délka hřebů je 120 mm. Pomocí kroucených hřebů uchytíte hřebenáče a vytvoříte tak pevný a celistvý vzhled střechy.

Prodej lakovaných kroucených hřebů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřeb kroucený lakovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!