www.ferospoj.cz :: Základna ke skleníku IDA, LanitPlast (22.04.2021 - 01:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Základna ke skleníku IDA, LanitPlast

Základna ke skleníku IDA, LanitPlast

Základna ke skleníku IDA LanitPlast je ocelová skleníková základna. Je vyrobena ze žárově pozinkované oceli a je opatřena vypalovanou barvou. Základna od výrobce Vitavia Garden je 60 mm vysoká a je kompatibilní se skleníky Vitavia IDA. Nahrazuje podezdívku. Základna má zelenou barvu a je prodávána samostatně jako originální příslušenství.

Prodej základen ke skleníku IDA LanitPlast je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Základna ke skleníku IDA, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!