www.ferospoj.cz :: Vrut zemní KRINNER zinkovaný, vysoké únosnosti (28.02.2021 - 19:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut zemní KRINNER zinkovaný, vysoké únosnosti

Vrut zemní KRINNER zinkovaný, vysoké únosnosti

Zemní vruty řady KSF G pro kotvení sloupků plotu či pro dřevostavby, vruty využijete při kotvení velkých pergol, ale i i malých dřevostaveb či při stavbě dětského hřiště. Zemní vruty s kruhovou objímkou neslouží jen ke kotvení sloupků, díky navazujícímu příslušenství (víka, prodloužení) je můžete využít i pro upevnění dřevěných trámů. V tomto dokumentu naleznete mimo jiné návod, jak na tento vrut postavit např. základový rošt dřevostavby.
Základní výhodou zemního vrutu je jeho rychlá instalace, při které odpadá jakékoli betonování. Přesto je vzinklá zemní kotva plnohodnotým základovým prvkem. Instalaci zemního vrutu lze realizovat svépomocí až do délky šroubovice 1 m. Za zlomek času, který by jste za normálních okolností vyčerpali na vykopání a zabetonování standardní kotevní patky, a v nižších nákladech založíte základy stavby na zemních vrutech Krinner.
Zmińované příslušenství Vám umožní realizovat na zemní vrut základy terasy (viz. fotogalerie). Do potřebné výšky se dostanete s pomocí pozinkované trubky, kterou Vám taktéž nabízíme na jiné produktové kartě.

terasy na zemních vrutechterasa kotvenírošt pro terasuterasa konečná podobaterasa v prudkém svahuterasa u novostavby
terasa konečný výsledek

Při instalaci do země zemní šroub díky svému kónusovému tvaru těla zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, tak vznikne díky konstrukci závitu na těle vrutu velmi pevný základ, který lze bez jakýchkoli problémů ihned zatížit. Zemní vruty jsou samozřejmě staticky testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž. V případě stavby větších rozměrů, jako například montovaného rodinného domu, je vhodné provést zemní test únosnosti a kontaktovat prodejce z důvodu bližší specifikace vhodného výrobku.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby zemních vrutů v našem skladě   zásoby zemních vrutů v našem skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut zemní KRINNER zinkovaný, vysoké únosnosti naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!