www.ferospoj.cz :: Utěrky čistící bílé, TORK (01.12.2020 - 21:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Utěrky čistící bílé, TORK

Utěrky čistící bílé, TORK

Utěrky čistící bílé, TORK jsou vyrobeny z dvouvrstvého papíru a jsou ideálním pomocníkem při úklidových pracích v domácnosti, dílně, garáži či kanceláři. V jedné roli se nachází 500 kusů kvalitních čistících utěrek. Velikost jednoho útržku je 340 x 235 mm.

Prodej čistících utěrek, TORK je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Utěrky čistící bílé, TORK naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!