www.ferospoj.cz :: Trubičky náhradní pro aplikaci PU pěny, GUTTA (23.10.2021 - 01:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Trubičky náhradní pro aplikaci PU pěny, GUTTA

Náhradní trubičky pro aplikaci PU pěny jsou originální plastové trubičky od výrobce GUTTA. Používají se u trubičkových polyuretanových pěn, pokud zaschne pěna v původní aplikační trubičce. S náhradními trubičkami nebudete muset nespotřebovanou pěnu vyhodit, pouze vyměníte trubičku a můžete pokračovat v práci další den. V sadě naleznete 5 kusů náhradních aplikačních trubiček.

Prodej aplikačních trubiček je realizován po jednotlivých baleních. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Trubičky náhradní pro aplikaci PU pěny, GUTTA naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!