www.ferospoj.cz :: Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená (22.04.2021 - 02:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená

Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená

Stínící tkanina se zastíněním až 90%, barva zelená. Tkanina je dodávána v roli.

Stínící tkanina je taktéž na českém trhu známá jako stínící úplet. Jedná se o tkaninu, jejíž podstatou je ochrana Vašeho soukromý před dotěrnými a zvědavými sousedy. 
Instalace tkaniny je velice jednoduchá a zvládne jí opravdu každý. Lze jí realizovat pomocí ocelových vázacích drátů nebo pomocí elektrikářských stahovacích pásek .
Nezáleží na typu Vašeho plotu, ať už se jedná o klasické pletivo, plotové panely, svařované sítě nebo dokonce o plastové plotovky, stínící tkaninu možno bez větších problémů nainstalovat všechny druhy plotů.

Prodej stínící tkaniny je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!