www.ferospoj.cz :: Šroubovák s ráčnou + bity a hlavice, Top Tools (20.04.2021 - 19:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroubovák s ráčnou + bity a hlavice, Top Tools

Šroubovák s ráčnou + bity a hlavice, Top Tools

Šroubovák s ráčnou je součástí sady z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli od výrobce Top Tools. Sada v plastovém poudře obsahuje kromě šroubováku také 9 ks bitů PL, PH a PZ, 9 ks šestihranných hlavic 5-13, držák bitů, adaptér a dva prodlužovací nástavce. Šroubovák má neklouzavý povrch a je odolný proti nárazům. Tuto sadu upotřebí v dílně každý kutil i profesionální řemeslník.

Prodej šroubováků s ráčnou s bity a hlavicemi je realizován po jednotlivých kusech. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některého z výše nabízeného šroubováku Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroubovák s ráčnou + bity a hlavice, Top Tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!