www.ferospoj.cz :: Šroub vratový s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6, pozinkovaný (25.01.2021 - 05:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub vratový s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6, pozinkovaný

Šroub vratový s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6, pozinkovaný

Vratové šrouby s plochou kulovou hlavou a čtyřhranem pod hlavou jsou vyrobeny z ocele pevnosti 4.6 dle normy DIN 603. Šrouby jsou následně galvanicky pozinkovány, čímž jsou šrouby základně chráněny proti korozi. Délka vratových šroubů je udávána jako délka šroubu pod hlavou.
Vratové šrouby nejčastěji použijete při montáži vrat, bran a plotů (připevňování plotových latí k nosnému příčníku).
Pokud jsou v rámci Vašeho projektu některé spoje umístěny do velmi náročného prostředí (bezprostřední přítomnost bazénu, jezírka, podmáčený terén, vyšší nadmořská výška s častým výskytem mlh, průmyslové kraje s výskytem "kyselých" dešťů), doporučujeme zvážit použití vratových šroubů z nerez oceli

Prodej vratových šroubů s plochou kulovou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Vratové šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub vratový s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!