www.ferospoj.cz :: Šroub vratový, s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6., bez úpravy (16.01.2021 - 22:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub vratový, s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6., bez úpravy

Šroub vratový, s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6., bez úpravy

Vratové šrouby s plochou kulovou hlavou a čtyřhranem pod hlavou jsou vyrobeny z ocele pevnosti 4.6 dle normy DIN 603. Šrouby nejsou následně nijak povrchově upravovány a jsou tak náchylné ke korozi. Délka vratových šroubů je udávána jako délka šroubu pod hlavou.
Samotný název šroubů Vám jistě napoví, že tento šroub nejčastěji použijete při montáži vrat, bran a plotů (plotových latí).
Chcete-li mít celý plot včetně spojů natřený v barvě, můžete zvolit právě tento šroub bez povrchové úpravy, protože šrouby bez povrchové úpravy je možné dále povrchově upravovat (zinkovat, natírat aj.)
Prodej vratových šroubů s plochou kulovou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách.
Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Vratové šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub vratový, s plochou kulovou hlavou a se čtyřhranem, DIN 603-4.6., bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!