www.ferospoj.cz :: Zahradní textílie (21.04.2021 - 10:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zahradní textílie

Zahradní textílie, od perlinky, přes geotextílie až po plantex textílie. Nebo také stínící tkaniny, chcete-li.
Tkaniny do země mohou ve vaší zahradě plnit různé role. Nejznámější a nejrozšířenější zahradní textílie zabraňují, většinou v kombinaci s mulčovací kůrou, prorůstání plevele do záhonu či skalky. Jako majitelé velké zahrady chválíme "vynálezce" tkanin, je fajn, že místo plení se můžeme celý den věnovat jiné práci:-). Textílie do záhonu se časem rozpadají - životnost výrobku je většinou uvedene v každé konkrétné produktové kartě.
Jinak fungují tzv. geotextílie, které také naleznete v této části katalogu. Mají separační funkci, takže pokud potřebuje zamezit míšení jednotlivých vrstev (v případě hobby projektů nejčastěji štěrkového lože se zeminou), vyberte geotextílii. Pokud v místě stavby není kanalizace, bude se Vám hodit zejména při stavbě vsakovací jámy, jímky či při zpevňování venkovních ploch.
A jak už bylo napsáno na úvod, v této části katalogu naleznete také navazující sortiment v podobě stínících tkanin, perlinky či zastínění na skleník.

 
Geotextilie EXTRA, šedopestrá Geotextilie EXTRA, šedopestrá více... Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM více... Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM PLUS Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM PLUS více...
Mulčovací textilie černá Mulčovací textilie černá více... Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená Tkanina stínící, zastínění 90%, zelená více... Geotextilie STANDARD, Den Braven Geotextilie STANDARD, Den Braven více...
Textilie mulčovací Black & White Cover Textilie mulčovací Black & White Cover více...