www.ferospoj.cz :: Tahokov (26.02.2024 - 02:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tahokov

Tahokov jsou další specifickou součástí katalogu Vyrobeno ze železa, respektive nákupního oddělení Stavební prvky a materiály.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Tahokov,v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Tahokov nebo-li ocelová mřížovina (do plného plechu jsou při výrobě prosekány otvory různých velikostí a tvarů) patří mezi kovové prvky, které jsou ve stavebnictví či zámečnické výrobě používány stále častěji. U běžných staveb tvoří výplně zábradlí, plotů apod. V jiných zámečnických projektech se využívá také dekorativní tahokov, často je používán také pro realizaci ochranných mřížek. Tahokov Vám nabízíme rovnaný ve formátech, materiál lze dodat i nadělený na rozměr, nicméně účtován Vám bude i zbytek formátu.

Standardní varianty Tahokovu skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Tahokov, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Tahokov Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Tahokov nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Tkanina kovová ČSN 17240, nerez 1.4301, formát Tkanina kovová ČSN 17240, nerez 1.4301, formát detail Tkanina filtrační Tkanina filtrační detail