www.ferospoj.cz :: Excentrické brusky, leštičky (30.07.2021 - 08:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Excentrické brusky, leštičky

Kvůli zpřehlednění celkové nabídky produktů v nákupní sekciNářadí pro firemní dílnu se tato rozpadá ještě na několik dílčích úrovní - nyní se nacházíte v té části katalogu, ve které jsou zobrazovány pouze Excentrické brusky, leštičky.
Excentrické brusky, leštičky jsou jednou z možných podkategorií, na které se tato kotevní technika rozpadá a odvíjí se od těchto aspektů:

  • výška – 70, 125, 170 mm
  • délka – 160, 300, 390 mm
  • max. otáčky za 1 min. – 3 000, 9 000,12 000
  • typ / druh – nářadí akumulátorové, nářadí elektrické
  • norma – obecně platí, že řada položek podlého definici normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Normované Excentrické brusky, leštičky nakupujeme od prověřených výrobců z Evropy či Asie, při výběru dodavatele je důraz kladen na kvalitu výrobku. Ať už Vaše firma či dílna sídlí kdekoli, Excentrické brusky, leštičky Vám dodáme obratem. Pokud zrealizujete objednávku během dopoledne a my budeme disponovat potřebnou zásobou, zboží obdržíte již následující den (aktuální dostupnosti jsou součástí produktové karty), zboží Vám za minimální náklady na přepravné dodáme až do dílny či na stavbu. Jestli nechcete ztrácet čas telefonováním po běžných železářstvích, blouděním po obřích halách obchodních řetězců či zůstat trčet v dopravní zácpě při jízdě pro "pár šroubků", nakupujte on-line.
Připravili jsme pro Vás novou moderní on-line prodejnu, ve které se velmi rychle rozkoukáte. Rozsáhlý katalog spojovacího materiálu je zpracován tak, aby se v něm intuitivně orientoval profi nákupčí i domácí kutilové. Nezapomeňme však na důležité informace - pohodlný nákup z domova či firemního počítače není jedinou výhodou on-line nakupování. V eshopech, ObchodProDilnu.cz nevyjímaje, nakupujete levněji než v obchodních řetězcích či v běžném železářství. A stanete-li se registrovaným členem, budete Excentrické brusky, leštičky nakupovat nejlevněji, za velkoobchodní ceny - poskytneme Vám nákupní slevu 5 až 30%! Pokud však i přes výše uvedené výhody eshopování preferujete klasický nákup, přijďte si vyzkoušet nakupování v našem prodejním skladu v Českých Budějovicích. Zde prodej realizujeme také běžným způsobem, materiál můžete zakoupit i bez předchozí objednávky přes eshop. K odbavení zakázky používáme čárové kódy, personál prodejního skladu je vybaven tablety, které obsluhu zákazníka maximálně urychlují. I přesto platí, že odbavení zakázky v režimu "bez eshopové objednávky dopředu" trvá déle. Pouze u on-line objednávky získáte výhody plynoucí z přípravy zakázky na odběr - právě příprava zboží totiž výdej maximálně urychlí a vy u nás nákupem (osobním odběrem zboží) neztratíte žádný čas!

 
Leštička GPO 14 CE, nářadí Bosch Leštička GPO 14 CE, nářadí Bosch detail Bruska excentrická aku, Energy+ 18V, Li-lon, bez baterie, Graphite Bruska excentrická aku, Energy+ 18V, Li-lon, bez baterie, Graphite detail Baterie Energy+ 18 V, Li-lon 2,0 Ah, Graphite Baterie Energy+ 18 V, Li-lon 2,0 Ah, Graphite detail
Nabíječka baterií Energy+ 18 V, Graphite Nabíječka baterií Energy+ 18 V, Graphite detail Bruska multifunkční s regulací otáček, Graphite Bruska multifunkční s regulací otáček, Graphite detail Bruska multifunkční, Graphite Bruska multifunkční, Graphite detail
Leštička 1300W, Graphite Leštička 1300W, Graphite detail Bruska vibrační žehlička, Graphite Bruska vibrační žehlička, Graphite detail