www.ferospoj.cz :: Sluchátka proti hluku Topex (21.10.2020 - 17:18)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sluchátka proti hluku Topex

Sluchátka proti hluku Topex

Sluchátka proti hluku jsou ochranná pracovní pomůcka od značky Topex. Tato sluchátka ochraňují sluch před středně silným hlukem a zároveň umožňují komunikaci mezi pracovníky. Maximální komfort je zaručen měkkým polstrováním a možností přizpůsobení tvaru hlavy díky přítlačné pružině. Díky profilování Vás sluchátka nebudou tlačit. Vybírat můžete z nastavitelných či nenastavitelných sluchátek a s polstrováním či bez. Bezpečnost zaručuje certifikace CE, která potvrzuje splnění veškerých nároků Evropské unie. Sluchátka využijí všichni domácí kutilové i řemeslníci pro ochranu před nadměrným hlukem při práci.

Prodej sluchátek proti hluku je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sluchátka proti hluku Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!