www.ferospoj.cz :: Skříňka na nářadí plechová, výrobce JONNESWAY (26.09.2020 - 08:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skříňka na nářadí plechová, výrobce JONNESWAY

Skříňka na nářadí plechová, výrobce JONNESWAY
VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - poslední 2 skříňky, SLEVA 25 %!

Plechová skříňka na nářadí od výrobce JONNESWAY nabízí špičkovou kvalitu. Skříňka je vyrobena ze silného plechu a pěti samostatných přihrádek. Roztřiďtě si své nářadí do stylové a prostorné skříňky. 

Prodej plechové skříňky na nářadí je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených plechových skříněk Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skříňka na nářadí plechová, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!