www.ferospoj.cz :: Skleník zahradní z polykarbonátu, ECONOM (22.04.2021 - 02:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník zahradní z polykarbonátu, ECONOM

Skleník zahradní z polykarbonátu, ECONOM

Zahradní polykarbonátový skleník s názvem ECONOM je jedním ze základních skleníků ruské výroby prodávané v ČR.
Jedná se o zjednodušenou verzi polykarbonátového skleníku 2DUM, proto mají oba skleníky mnoho společných parametrů. Ať už se jedná o jejich obloukový tvar, ocelovou pozinkovanou konstrukci nebo polykarbonátové desky, kterými je skleník ECONOM opláštěn.

Skleník ECONOM, stejně tak i zahradní skleník 2DUM je osazen dutinkovým polykarbonátem Dual Box od renomované firmy Gutta. Pro všechny rozměry tohoto skleníku platí, že se jedná o komůrkové desky o síle 4 nebo 6 mm. UV ochrana ( nekřehne, nežloutne ) dutinkových desek je samozřejmostí. Polykarbonátové desky určené pro skleník ECONOM mají zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům na trhu v ČR.

Další výhodou, kterou nesmíme při prezentaci tohoto výrobku opomenout je velmi specifické uložení (ukotvení) dutinkového polykarbonátu. Není v našich podmínkách obvyklé, aby byl polykarbonát instalován na skleník v celku. Díky tomuto typu instalace se Vám nestane, aby Vám polykarbonátová výplň vypadla i při sebevětším nárazovém větru.

Zahradní skleník ECONOM je dodáván jako stavebnice, která je velmi důlkadně zabalená v kartónu. Polykarbonátové desky obdržíte zvlášť v příslušních rolích.
Stavba zahradního skleníku není v zásadě nikterak složitá a zvládne jí prakticky každý. Nicméně doporučujeme stavět skleník Econom  alespoň ve dvou lidech a vyčlenit si na jeho stavbu alespoň 1 den.
Skleník není nutné podezdívat, postačí jej pouze zakopat do 35 cm hluboké brázdy. Výkop se provádí pouze po obvodu skleníku, nikoli v celé jeho ploše. 

Pokud Vám tento typ skleníku nevyhovuje a rádi byste měli možnost většího výběru, navšitvte naší kategorii Skleníky polykarbonátové. V této kategorii naleznete veškeré skleníky s polykarbonátovým prosklením. Kompletní nabídku skleníků naleznete ZDE.

Všechny varianty skleníku 2DUM  Vám umíme dodat zcela ZDARMA! Pokud si při realizaci vlastního nákupu z nabídky platebních podmínek vyberete platbu platebním příkazem, můžeme k Vám skleník 2DUM dodat přímo z distribučního skladu výrobce. A s ním máme smluvně dohodnuto, že tuto službu nezpoplatňuje! Zvolíte-li platbu převodem, dopravné bude u Vaší zakázky dodatečně upraveno na částku 0 Kč načež pracovnící našeho obchodního oddělení ověří aktuální dostupnost skleníku, případně vytvoří rezervaci zboží a následně odešlou nové podklady k platbě (částka bude ponížena o původně kalkulované přepravní náklady)!!!
Při platbě dobírkou platí pro dopravné zdarma klasický eshop limit - nad 20 000 Kč. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník zahradní z polykarbonátu, ECONOM naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!