www.ferospoj.cz :: Skleník zahradní z polykarbonátu 2DUM, (22.04.2021 - 00:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník zahradní z polykarbonátu 2DUM,

Skleník zahradní z polykarbonátu 2DUM,

Zahradní polykarbonátový skleník s názvem 2DUM od renomovaného ruského výrobce  je dalším kvalitním skleníkem, který je součástí naší nabídky v kategorii Skleníky polykarbonátové. V této kategorii skleníky naleznete skleníky z polykarbonátovým prosklením.
Polykarbonátový skleník 2DUM je obloukového tvaru a je vyroben z ocelové ( pozinkované ) konstrukce, která je osazená dutinkovým polykarbonátem špičkové kvality z názvem Guttaglis Dual Box od firmy Gutta. Díky použitým materiálům na výrobu skleníku má model 2DUM velmi dobré izolační vlastnosti a vynikající odolnost proti zátěži ( až 150 kg/m2 ). 
Skleník s názvem 2DUM je velmi specifický také s ohledem na způsob uložení (ukotvení) dutinkového polykarbonátu. Není standardní, aby byl polykarbonát instalován na skleník v celku. Díky tomuto typu instalace se Vám nestane, aby Vám polykarbonátová výplň vypadla i při sebevětším nárazovém větru.

Komůrkové polykarbonátové desky Dual Box, kterými je skleník 2DUM opláštěn jsou u všech rozměrů tohoto skleníku vždy o síle 4 mm nebo 6 mm. UV ochrana dutinkových desek je u takové firmy jakou je  naprostou samozřejmostí. Polykarbonátové desky určené pro skleník 2DUM ( DUAL BOX ) mají zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům na trhu v ČR. 

Velikou výhodou tohoto zahradního skleníku je jeho možnost libovolného doplnění dvoumetrových bloků, to znamená, že jeho délka je prakticky "neomezená". Jinými slovy, v případě, že budete se skleníkem spokojeni a bude již plně obsazen, lze jej bez větších problémů prodloužit.

Zahradní polykaronátový skleník 2DUM je dodáván jako stavebnice, nedílnou součástí balení je podrobný montážní návod v českém jazyce. Skleník není nutné podezdívat, postačí jej pouze zakopat do 35 cm hluboké brázdy. Stavba skleníku není nikterak technicky náročná, zvládnete jí prakticky svépomocí. Nicméně doporučujeme stavět skleník 2DUM alespoň ve dvou lidech a vyčlenit si na jeho stavbu minimáně 1 den. Skleník 2DUM je při dodání balen v kartónu, polykarbonátové desky jsou dodávány zvlášť v příslušných rolích.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník zahradní z polykarbonátu 2DUM, naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!