www.ferospoj.cz :: Skleník z polykarbonátových desek a obloukových profilů, DVUSHKA (22.04.2021 - 01:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník z polykarbonátových desek a obloukových profilů, DVUSHKA

Skleník z polykarbonátových desek a obloukových profilů, DVUSHKA

Zahradní polykarbonátový skleník s názvem DVUSHKA je další z řady skleníků ruské výroby, které jsou v ČR.
Skleník Dvushka byl speciálně navržen a vyroben na základě přání zákazníků zahrádkářů, kteří nedisponují velkou zahradou a nemohou si dovolit zbytečně plýtvat místem. Proto má skleník Dvushka  šíři pouze 2m. 

Polykarbonátový skleník DVUSHKA je obloukového tvaru, je vyroben z kvalitní ocelové ( pozinkované ) konstrukce a jako jeho opláštění je použito neméně kvalitních polykarbonátových desek, které nesou název Guttagliss Dual Box.
Guttagliss Dual Box jsou polykarbonátové desky špičkové kvality, které jsou dodávány ke všem modelům skleníku DVUSHKA vždy o síle 4mm. Samozřejmostí u těchto komůrkových desek je jejich UV ochrana ( nežloutnou, nekřehnou ) a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
POZOR ! Polykarbonát je stejně jako u skleníku 2DUM a ECONOM instalován na skleník v celku, což není v našich podmínkách obvyklé. Tato specifická instalace Vám zaručí, že dutinkový polykarbonát nevypadne ani při sebevětším větru.

Díky veškerým materiálům, které byly při výrobě skleníku použity, má skleník Dvushka velmi dobré izolační vlastnosti a nadstandardní odolnost vůči sněhovému zatížení ( 240 kg/m2 ).
Další výhodou tohoto zahradního skleníku, kterou bychom neměli opomenout, je jeho možnost libovolného prodloužení o 2m moduly, stejně jako u modelové řady 2DUM. Tím se skleník stává prakticky "nekonečným".

Skleník Dvushka je dodáván jako stavebnice, která je velmi důlkadně zabalená v papírovém kartónu ( polykarbonát je zabalen zvlášť ). Podrobný montážní návod je samozřejmostí. 

Stavba zahradního skleníku není v zásadě nikterak složitá a zvládne jí prakticky každý. Nicméně doporučujeme stavět skleník Dvushka alespoň ve dvou lidech.
Skleník není nutné podezdívat, postačí jej pouze zakopat do 35 cm hluboké brázdy. Výkop se provádí pouze po obvodu skleníku, nikoli v celé jeho ploše !

Pokud Vám tento typ skleníku nevyhovuje a rádi byste měli možnost většího výběru, navšitvte naší kategorii Skleníky polykarbonátové. V této kategorii naleznete veškeré skleníky s polykarbonátovým prosklením. Kompletní nabídku skleníků naleznete ZDE.

Všechny varianty skleníku TRJOSKA Vám umíme dodat zcela ZDARMA! Pokud si při realizaci vlastního nákupu z nabídky platebních podmínek vyberete platbu platebním příkazem, můžeme k Vám skleník Trjoska dodat přímo z distribučního skladu výrobce. A s ním máme smluvně dohodnuto, že tuto službu nezpoplatňuje! Zvolíte-li platbu převodem, dopravné bude u Vaší zakázky dodatečně upraveno na částku 0 Kč načež pracovnící našeho obchodního oddělení ověří aktuální dostupnost skleníku, případně vytvoří rezervaci zboží a následně odešlou nové podklady k platbě (částka bude ponížena o původně kalkulované přepravní náklady)!!!
Při platbě dobírkou platí pro dopravné zdarma klasický eshop limit - nad 20 000 Kč. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník z polykarbonátových desek a obloukových profilů, DVUSHKA naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!