www.ferospoj.cz :: Skleník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC ALU 6mm (22.04.2021 - 02:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC ALU 6mm

Skleník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC ALU 6mm

Konstrukce skleníku Gardentec Alu je vyrobena z hliníkových profilů. K zasklení je používán vysoce kvalitní, certifikovaný polykarbonát od evropských výrobců. Díky použitým materiálům jsou skleníky Gardentec velmi odolné vůči veškerým povětrnostním vlivům (déšť, vítr, krupobití) a jsou vhodné do klimatických podmínek obvyklých pro ČR.
Polykarbonát použitý na výrobu skleníku Gardentec nese název Guttagliss, v naší nabídce jej naleznete také jako samostatně prodejnou položku. V souvislosti se skleníkem Gardentec je nutné zdůraznit, že se jedná o prosklení z desek o síle 6 mm. Díky tomuto faktu získává zahradní skleník nadstandardní tepelnou izolaci, nikoliv však na úkor světelných podmínek pro pěstování vybraných rostlin. Samozřejmostí u dutinkového polykarbonátu Gutta je UV ochrana, která dlouhodobě prodlužuje životnost samotného skleníku.
Další výhodou je fakt, že skleníky Gardentec obsahují patentovaný spojovací systém ze speciálně upravených dutinkových (komůrkových) polykarbonátových desek a hliníkových profilů, což umožňuje snadné složení a ukotvení skleníku k základové zdi. V praxi to znamená, že při stavbě skleníku Gutta není zapotřebí speciálního nářadí a s trochou trpělivosti zvládne zahradní skleník Gardentec postavit opravdu každý.

ObchodProDilnu.cz je jedním z několika vybraných partnerů firmy Gutta, která se specializuje na výrobu a distribuci kvalitního, avšak cenově dostupného zboží pro zahradu, zastřešování pergol či další hobby stavby. Skleník Gardentec je dodáván jako stavebnice, nedílnou součástí balení je podrobný montážní návod v českém jazyce. Stavba skleníku na hliníkovou základnu (není součástí balení) není podmínkou, přípravu stanoviště pro skleník můžete vyřešit jinak (např. podezdívkou apod.). Skleník je při dodání balen v kartónu včetně komůrkových desek. V naší nabidce naleznete hned několik rozměrových variant skleníku, vybírat můžete z tabulky umístěné výše.

Všechny varianty skleníku Gardentec Alu Vám umíme dodat zcela ZDARMA! Pokud si při realizaci vlastního nákupu z nabídky platebních podmínek vyberete platbu platebním příkazem, můžeme k Vám skleník Gardentec dodat přímo z distribučního skladu výrobce. A s ním máme smluvně dohodnuto, že tuto službu nezpoplatňuje! Zvolíte-li platbu převodem, dopravné bude u Vaší zakázky dodatečně upraveno na částku 0 Kč načež pracovnící našeho obchodního oddělení ověří aktuální dostupnost skleníku, případně vytvoří rezervaci zboží a následně odešlou nové podklady k platbě (částka bude ponížena o původně kalkulované přepravní náklady)!!!
Při platbě dobírkou platí pro dopravné zdarma klasický eshop limit - nad 20 000 Kč.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC ALU 6mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!