www.ferospoj.cz :: Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 4 mm, konstrukce elox hliník (22.04.2021 - 01:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 4 mm, konstrukce elox hliník

Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 4 mm, konstrukce elox hliník

Skleník Lanit Plast URANUS, prosklení kvalitní UV odolný dutinkový polykarbonát o tlouštce 4 mm. Skleník, který má dvoukřídlé posuvné vstupní dvěře.

URANUS je špičkový skleník, který Vám nyní nabízíme za internetové ceny. S extra kvalitním polykarbonátovým prosklením, které je vyráběno v ČR (desky MARLON či Sunlite jsou dováženy z Velké Británie či Německa, přířezy jsou však realizovány v ČR). Případným nákupem tohoto výrobku si tak pořizujete skleník, na který je poskytován 100% záruční i pozáruční servis.

Polykarbonátové prosklení o síle 4 mm má lepší termoizolační vlastnosti než sklo, je oboustranně UV odolné. Na polykarbonát je poskytována ZÁRUKA 10 let na nerozbitnost kroupami! Konstrukceje vyrobena z eloxovaných hliníkových profilů a vstupní dveře dvoukřídlé (š x v otvoru 122x191 cm).
Skleníky firmy LanitPlast s polykarbonátovým prosklením jsou jedinými na českém trhu s doložitelnou českou certifikací. Vzhledem k nepříjemným zkušenostem mnohých zahrádkářů Vám nedoporučujeme nákup skleníků, u kterých je nejasný původ zboží. Nenechte se zlákat cenou, která je u neznačkových skleníků příznivá skutečně pouze na první pohled...
Skleník URANUS je nabízen v různých variantách, které naleznete výše. Případnou montáž podezdívky či jiných základů Vám doporučujeme realizovat až po sestavení skleníku, rozměry uvedené výše jsou definovány jako maximální vnější.

Máte-li jakékoliv další dotazy, jsme Vám k dispozici na on-line chatu výše nebo na telefonních číslech: +420 387 414 008, 776 534 020.

Ptáte-li se Jak postavit skleník, výše je VIDEO prezentace a návod ke stavbě skleníku:

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 4 mm, konstrukce elox hliník naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!