www.ferospoj.cz :: Skleník IDA, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník (22.04.2021 - 02:02)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník IDA, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník

Skleník IDA, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník

Skleník Lanit Plast IDA, prosklení kvalitní UV odolný dutinkový polykarbonát o tlouštce 6 mm, bez základny. Skleník vhodný jako přístavba ke zdi domu. Díky silnějšímu polykarbonátovému prosklení je skleník vhodný i na velmi náročná stanoviště. Základnu z pozinkovaného plechu můžete dokoupit samostatně (viz. související produkty výše). Dopravné pouze za 299 Kč s DPH.

NÁŠ TIP: chcete ještě lepší cenu? Zaregistrujte se a získejte tak slevu 5%!!! Díky této dodatečné slevě je doprava skleníku na jakékoliv místo určení v ČR vlastně zdarma!

IDA je kvalitní skleník za internetové ceny, s prosklením vyráběném v ČR (polykarbonátové desky MARLON či Sunlite jsou dováženy z Velké Británie či Německa, přířezy jsou však realizovány v ČR). Případným nákupem tohoto výrobku si tak pořizujete skleník, na který je poskytován 100% záruční i pozáruční servis.

Polykarbonátové prosklení o síle 6 mm má výborné termoizolační vlastnosti, je oboustranně UV odolné a díky své síle je vhodné i pro náročnější stanoviště (sníh, vítr, pouze částečná orientace místa "za sluncem" apod.). Na polykarbonát je poskytována také ZÁRUKA 10 let na nerozbitnost kroupami! Konstrukceje vyrobena z eloxovaných hliníkových profilů a vstupní dveře jsou podle velikosti buď jednokřídlé(šířka 132 a 194 cm, dveře 61x151 cm) nebo dvoukřídlé (zbylé rozměry dvěře 122x163 cm).
Skleníky firmy LanitPlast jsou jedinými na českém trhu s doložitelnou českou certifikací, vzhledem k nepříjemným zkušenostem mnohých zahrádkářů Vám nedoporučujeme nákup skleníků, u kterých je nejasný původ zboží. Nenechte se zlákat cenou, která je u neznačkových skleníků příznivá skutečně pouze na první pohled...
Skleník IDA je nabízen v šesti velikostních variantách, které naleznete výše, dostupnost je v technickém popisu. Případnou montáž podezdívky či jiných základů Vám doporučujeme realizovat až po sestavení skleníku, rozměry uvedené výše jsou definovány jako maximální vnější.

Máte-li jakékoliv další dotazy, jsme Vám k dispozici na on-line chatu výše nebo na telefonních číslech: +420 387 414 008, 776 534 020

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník IDA, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!