www.ferospoj.cz :: Šindel bitumenový střešní, samolepicí - TOPGLASS RECTANGULAR, 3 m2 v balení (24.02.2021 - 21:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šindel bitumenový střešní, samolepicí - TOPGLASS RECTANGULAR, 3 m2 v balení

Šindel bitumenový střešní, samolepicí - TOPGLASS RECTANGULAR, 3 m2 v balení

Šindel bitumenový střešní, samolepicí - TOPGLASS RECTANGULAR je další střešní šindel od výrobce GUTTA, který patří do střešních krytin z kategorie Šindele asfaltové. Šindele od výrobce GUTTA s přívlastkem TOPGLASS patří mezi nejkvalitnější a nejodolnější šindele na trhu.
Jsou vhodné jak pro stavby menšího rozsahu (pergoly, přístřešky), tak i jako střešní krytina pro Váš rodinný dům, chatu či chalupu.

Střešní šindel Guttatec Topglass patří mezi nejkvalitnější samolepící střešní šindele na českém trhu, má tvar obdelníku. Šindel bitumenová je vyrobena z oxidovaného asfaltu (bitumenu) s vysokopevnostní nosné vložky ze skelné rohože. Na povrchu šindele je nanesena barevná granulovaná břidlice s melírovým efektem a díky tomuto plní šindel i funkci dekorativní. 

Střešní bitumenový šindel Topglass je určen výhradně pro šikmé střechy se sklonem od 15° do 90°. Na spodní straně je šindel Topglass Rectangular opatřéná samolepící plochou pro snadnou a velmi rychlou instalaci. Díky všem těmto vlastnostem šindele Gutta Vám na tento výrobek můžeme nabídnout záruku ve výši 20-ti let !

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šindel bitumenový střešní, samolepicí - TOPGLASS RECTANGULAR, 3 m2 v balení naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!