www.ferospoj.cz :: Sada šroubováků osmidílná (TRX) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY (21.04.2021 - 09:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada šroubováků osmidílná (TRX) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY

Sada šroubováků osmidílná (TRX) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY

Osmidílná sada šroubováků je určena na jemnou mechaniku, v kufříku, od výrobce JONNESWAY s PVC rukojetí. Tyto šroubováky nejčastěji použijete při opravách počítačů, el. zařízení a samozřejmě při případných opravách hodinářských strojů a strojků.

Obsah balení:

8 ks TRX šroubováky: T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubováků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada šroubováků osmidílná (TRX) na jemnou mechaniku, výrobce JONNESWAY naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!