www.ferospoj.cz :: Sada ráčnových klíčů, NEO tools (21.04.2021 - 10:36)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada ráčnových klíčů, NEO tools

Sada ráčnových klíčů, NEO tools

Sada ráčnových klíčů, NEO tools je vyrobena z kvalitní chrom - vanadiové oceli. Sada očkových klíčů obsahuje 4 kusy oblíbených velikostí od 8 do 19 mm. Ráčna se 72 zuby zajišťuje rychlou a snadnou práci. Sada ráčnových klíčů je vhodná pro rychlé utahování, nebo povolování šroubů. Vysokou kvalitu ráčnových klíčů zaručuje certifikát TÜV.

Prodej sad ráčnových klíčů NEO tools je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada ráčnových klíčů, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!