www.ferospoj.cz :: Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " osmidílná, NEO tools (21.04.2021 - 09:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " osmidílná, NEO tools

Sada prodloužených hlavic 1 / 2

Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " osmidílná, NEO tools je vyrobena z kvalitní chrom - vanadiové oceli. Jedná se o sadu 8 kusů velmi oblíbených velikostí od 10 do 24 mm. Díky kulovitovému tvaru hlavic mají široké možnosti využití, včetně uvolňování šroubů Torx, Spline, dvanáctihranných, metrických, palcových a čtyřhranných. Kvalitu sady prodloužených hlavic potvrzuje certifikát TÜV.

Prodej sad prodloužených hlavic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada prodloužených hlavic 1 / 2 " osmidílná, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!