www.ferospoj.cz :: Sada očkových klíčů šestidílná, Topex (20.04.2021 - 19:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada očkových klíčů šestidílná, Topex

Sada očkových klíčů šestidílná, Topex

Sada očkových vyhnutých klíčů 6 dílná, Topex je vyrobená z chrom - vanadiové oceli. Klíče mají na obou stranách očka pro utahování a uvolňování šestihranných šroubů. Sada očkových klíčů se hodí profesionálům, ale i do dílny pro kutily. V sadě nalezneme 6 očkových klíčů ve velikosti 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17. Klíče jsou dodávány v praktickém plastovém obalu.

Prodej sad očkových klíčů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada očkových klíčů šestidílná, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!