www.ferospoj.cz :: Sada hlavic 1/2", NEO tools (21.04.2021 - 10:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada hlavic 1/2", NEO tools

Sada hlavic 1/2

Sada hlavic 1/2" je vyrobená z polomatné oceli chrom-vanadiované a šroubovákové nástavce jsou vyrobeny z oceli S2. Vše je uložené v plastovém kufříku. Sada 23 dílnů obsahuje nástavce šestihranné, ráčnu, redukci, prodlužovací nástavce a kloubový nástavec. Druhá sada se 33 díly obsahuje nástavce šestihranné, ráčnu, redukci, prodlužovací nástavce, kloubový nástavec a držák rukojeť s kloubem. Třetí sada o 38 dílech obsahuje nástavce Spline, ráčnu, redukci, adaptér pro koncovky, šroubovákové nástavce, prodlužovací nástavce a kloubový nástavec. Poslední sada se 42 díly obsahuje šroubovákové nástavce, ráčnu, nástavce šestihranné, nástavce pro svíčky, prodlužovací nástavce, kloubový nástavec a držák šroubovákový typ „T". Na všechny sady se vztahuje 2 roky záruka. 

Prodej sad hlavic 1/2" je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada hlavic 1/2", NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!