www.ferospoj.cz :: Sada gola s nářadím, 56 ks Topex (15.04.2021 - 10:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada gola s nářadím, 56 ks Topex

Sada gola s nářadím, 56 ks Topex

Sada gola s nářadím o 56 ks je nářadí vhodné nejen pro autoopravárenské firmy. Nabízí profesionální kvalitu. Sada hlavic je vyrobena z polomatné oceli chrom vanadium. Jedná se o sadu 1/2" hlavic, klíčů, šroubováků, kleštíráčnu. Sada je uložena v praktickém a pevném kufříku. Na kufr se vztahuje záruka 2 roky.

Prodej sad gola s nářadím je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada gola s nářadím, 56 ks Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!