www.ferospoj.cz :: Sada gola 1/2"-3/8"-1/4", 219 ks, CrV NEO tools (20.04.2021 - 18:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada gola 1/2"-3/8"-1/4", 219 ks, CrV NEO tools

Sada gola 1/2

Sada gola 1/2"-3/8"-1/4", 219 ks nabízí špičkovou kvalitu jak pro profi, tak pro domácí dílnu. Sada je uložena v praktickém a pevném kufříku. Sada obsahuje bohatou výbavu hlavic (ve velikostech od 4 do 32 mm, hlavic „E" profilu, prodloužených hlavic a hlavic na svíčky), nástrčný šroubovák s širokým sortimentem zástrčných hlavic, šroubovák na bity, bity (1/4" a 5/16"), tři ráčny (s jemným chodem, ergonomickou rukojetí, přepínací páčkou a pojistkou a různá prodloužení), univerzální kardany, adaptéryočkoploché a imbusové klíče

Prodej sad gola je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada gola 1/2"-3/8"-1/4", 219 ks, CrV NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!