www.ferospoj.cz :: Sada bitů 9 dílná TRX, NEO tools (21.04.2021 - 11:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada bitů 9 dílná TRX, NEO tools

Sada bitů 9 dílná TRX, NEO tools

Sada bitů 9 dílná s bity TRX na nástavcích 1/2", vyrobena z chrom-vanadiové oceliSada bitů je vhodná jak pro domácí, tak pro profi dílny. Celé nářadí je uložené v kovovém boxu, který je vyplněn plastovým výliskem a čirým plastovým krytem, aby bity nevypadávaly a nepoškodily se během manipulace. Bity jsou ve výlisku velice přehledně řazeny a očíslovány pro rychlejší dohledatelnost. V sadě naleznete TRX bity (T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60). Na výběr máte ze dvou variant délek nástavců - 55 nebo 100 mm.

Prodej sad bitů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada bitů 9 dílná TRX, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!